Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

XXI niedziela zwykła. 22.08.2021r.

 

  1. Przeżywamy 21. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone dla budowę i rozbudowę nowych kościołów w Diecezji.
  3. W tym tygodniu wspominać i przeżywać będziemy: we wtorek św. Bartłomieja Ap; w środę przed wieczorną Mszą św. różaniec i Nowenna do MBNP; w czwartek Uroczystość NMP Częstochowskiej; w piątek wspomnienie św. Moniki i w 27. dzień miesiąca o g.15.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II przy Jego relikwiach. Prosimy o przekazywanie swoich próśb do koszyczka na bocznym ołtarzu, w intencji których zostanie odprawiona Msza św.; W piątek, po Mszy św. – Koronka do Miłosierdzia Bożego; w sobotę św. Augustyna, bpa i dK.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom, które systematycznie sprzątają i dezynfekują kościół oraz dekorują ołtarze w kwiaty.
  5. Przy wyjściu z kościoła, prosimy o nabywanie naszej katolickiej gazety – Gościa Niedzielnego, aby pogłębiać swoją wiarę oraz wiedzę o Kościele i świecie…