Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

X niedziela zwykła. 06.06.2021r.

 

  1. Przeżywamy10. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym, i z racji I-szej niedzieli miesiąca, przed każdą Mszą św. ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o g.12.00 – zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. W oktawie Bożego Ciała, na zakończenie w czwartek, poświęcenie wianków, bukietów z kwiatów i ziół leczniczych.
  3. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych: w niedziele, a więc dzisiaj na g.17.30, a w tygodniu na g.18.00.
  4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: w środę św. Jadwigi Królowej – o g.17.30 różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca; w pią-tek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – i nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych; w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. We wtorek, 8.VI. o g.17.00 w naszej Parafii będzie udzielony sakrament bierzmowania 70. osobom przez ks. bpa Adama Bałabucha. Spowiedź dla bierzmowanych jutro od g.17.00 do 18.00. O g.18.45 jutro próba generalna dla bierzmo- wanych.
  6. Przy wyjściu z kościoła polecamy naszą prasę – Gościa Niedzielnego, a w obecnym wydaniu ciekawe artykuły: Cztery świata strony – o Ewangeliach głoszonych w Boże Ciało; Klucze do Eucharystii; Młodzi są tam, gdzie jest życie.