Remonty w naszym kościele trwają.

Remonty mają na celu przywrócenie naszej parafialnej świątyni pierwotnego blasku i piekna.

Zapraszamy do oglądania zdjęć z trwających remontów.

Obecnie zakończono 1. etap związany z remontem wieży naszego kościoła.

Za nami także zakończony etap związany z remontem obejścia wokół kościoła do Kaplicy 14 Wspomożycieli.

Wymieniona została kostka brukowa w 2/3 długości obejścia oraz ustabilizowane podłoże pod nią. Mamy nadzieję, że będzie to służyło na wiele pokoleń Duszniczan oraz ku zadowoleniu odwiedzających nasze miasto.

Ze względów bezpieczeństwa uprzejmie prosimy o niewchodzenie za barierki ochronne.

Można porównać wieżę kościoła przed remontem z tym, co możemy oglądać po inwestycji.

Jesienią 2019 roku zostały oddane do użytku wyremontowane schody prowadzące na dziedziniec kościoła od strony Duszpasterstwa:

Zachęcamy również do wspierania prac remontowych przez codzienną modlitwę za przyczyną św. Apostołów Piotra i Pawła oraz przez składanie ofiar na ten cel:

– W trzecią niedzielę miesiąca tacę przeznaczamy na cele remontowo-budowlane (taca inwestycyjna)

– Przez bezpośrednią wpłatę na konto parafii ofiary pieniężnej. Numer konta parafialnego:

21 9523 1011 0206 9155 2002 0001 (BS Kłodzko o/Duszniki Zdrój)

W dopisku można dodać ‚Ofiara na remont kościoła’

Za wszystkie oznaki okazanej dobroci, modlitwę w tej intencji i każdą ofiarowaną złotówkę składamy naszym dobrodziejom serdeczne słowa podziękowania ubrane w staropolskie Bóg zapłać. Obiecujemy jako duszpasterze modlitwę w intencji ofiarodawców naszego kościoła.