Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

Pielgrzymka Wadowice – Kraków Łagiewniki: 08 czerwca 2024 r.

 

Wyjazd o godzinie 05:00 z Dusznik- Zdroju. Przejazd do Wadowic. Zwiedzanie miejsc związanych ze św. Janem Pawłem. Nawiedzenie Bazyliki Ofiarowania NMP, w której został ochrzczony Karol Wojtyła, przyszły papież. Zwiedzanie Muzeum Miejskiego w Wadowicach. Czas wolny na degustację kremówek.

Przejazd do Krakowa- Łagiewnik. Wizyta w miejscach związanych z Apostołami Bożego Miłosierdzia – św. Siostrą Faustyną Kowalską i św. Janem Pawłem II. Zwiedzanie i modlitwa w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, miejsca związanego z życiem św. Siostry Faustyny – apostołki Bożego Miłosierdzia i autorki „Dzienniczka”. Jej beatyfikacji i kanonizacji dokonał św. Jan Paweł II.

 

Wyjazd do Dusznik- Zdroju w godzinach wieczornych.

 

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem ubezpieczenie KL, NNW zestaw audioguide, identyfikator, śpiewnik pielgrzyma, parkingi. opieka przewodnika na całej trasie Pielgrzymki

 

UWAGI: Obowiązuje ważny dokument tożsamości. Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w programie w przypadku zaistnienia sytuacji od organizatora niezależnych lub odwołania pielgrzymki z powodu małej ilości osób. Pielgrzymka realizowana jest przy min. 35 uczestnikach. Przy zapisach zaliczka 50 zł

 

KONTO DO WPŁAT: 78 1090 2369 0000 0001 1118 7196 w tytule: Imię i nazwisko pielgrzyma

KONTAKT: KS. ARTUR TOMCZAK 572 690 298 a_tomczak29@wp.pl