Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

Niedziela Chrztu Pańskiego. 09.01.2022r.

 

  1. Obecna niedziela jest świętem Chrztu Pańskiego, która kończy okres Bożego Narodzenia. W naszej tradycji śpiew Kolęd podtrzymujemy do 2.II., do święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na opłatę za prąd elektryczny dla ogrzewania kościoła.
  3. W Parafii trwa wizyta duszpasterska – Kolęda. Ze względu na pandemię, odbywa się ona tylko na osobiste zaproszenie przez przedstawicieli rodzin. Zakończenie Kolędy w sobotę, 15.I. Plan kolędy jest zamieszczony w gablocie ogłoszeń, w przedsionku kościoła oraz na stronie internetowej Parafii.
  4. Ze względu na Kolędę, Msze św. w tym tygodniu, od poniedziałku do piątku włącznie, będą odprawiane tylko rano o g.7.00.
  5. W przyszłą, III-cią niedzielę miesiąca tzw. „inwestycyjną”, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe przy naszym kościele.
  6. Polecamy naszą prasę, Gościa Niedzielnego, i ciekawe artykuły: Syn umiłowany; Po co Jezusowi chrzest?; Felieton Franciszka Kucharczaka – Kto tu jest racjonalny. – W dzisiejszym wydaniu Gościa jest dodatek w postaci pudełka na kolekcję 12 płyt „Biblia audio”.

    – Już od dzisiaj jest nowa cena Gościa Niedzielnego: 8 zł.