Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie. 21.05.2023r.

 

  1. Obecna 7. niedziela wielkanocna jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Dzisiaj, w 3. niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę są przeznaczone na prace remontowe przy naszym kościele.
  3. Nabożeństwa majowe z Nowenną do Ducha Świętego, dzisiaj na g.17.30, a w tygodniu zapraszamy na g.18.00. W środę wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych i przed Mszą św. wieczorną modlitwa różańcowa. W piątek wspominamy św. Filipa Nereusza, kapł. i przypada Dzień Matki.
  4. W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Św. i w naszej Parafii o g.10.00 odbędzie się Uroczystość I-szej Komunii św., do której przystąpi 22 dzieci.
  5. W środę, 24.V., o g.16.00 próba generalna dla dzieci komunijnych. W czwartek o g. 19.00 sprzątanie kościoła przez Rodziców. W piątek dekoracja kościoła i prosimy ojców dzieci komunijnych o dostarczenie na piątek drzewek-brzózek do dekoracji.
  6. W sobotę o g.11.00 spowiedź św. dla dzieci komunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych, rodziny, czy też gości.
  7. Prosimy o nabywanie i lekturę naszej gazety, Gościa Niedzielnego. W obecnym wydaniu polecamy ciekawe artykuły: Ciało jest dobre – Jezus w niebie je ma; Sceneria wniebowstąpienia; Wiara szuka obrazu.