Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

Ogłoszenia na 7. Niedzielę Wielkanocną – Wniebowstąpienie Pańskie.   12.05.2024r.

 

  1. Obecna 7.niedziela wielkanocna jest Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego i jest odczytywany list naszego Biskupa świdnickiego o inauguracji I-ego Synodu naszej Diecezji.
  2. Nabożeństwa majowe z Nowenną do Ducha Świętego dzisiaj na g.17.30, a w tygodniu zapraszamy na g.18.00. We wtorek święto św. Macieja Ap; w środę przed Mszą św. o g. 17.30 różaniec; w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, kapł. i m, Patrona Polski.
  3. W środę,15.V., o g.16.00 próba generalna dla dzieci komunijnych, dlatego Kancelaria Parafialna w środę będzie nieczynna. W czwartek o g.19.00 przygotowanie, sprzątanie kościoła przez Rodziców dzieci komunijnych, i prosimy o przyniesienie ze sobą swoje-go sprzętu. Na piątek prosimy ojców dzieci o dostarczenie drzewek-brzózek do dekoracji przed i w kościele.
  4. W sobotę o g.11.00 spowiedź św. dla dzieci komunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych, rodziny, czy też gości.
  5. Zatem w przyszłą niedzielę, 19.V., w Uroczystość Zesłania Ducha Św., o g.11.00, odbędzie się Uroczystość I-szej Komunii św., do której przystąpi 25 dzieci.
  6. W przyszłą, 3. niedzielę miesiąca, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe przy naszym kościele.
  7. Prosimy o nabywanie i lekturę naszej gazety, Gościa Niedzielnego. W obecnym wydaniu ciekawe artykuły: Podmieniona Łucja i inne absurdy; Kształtują pokolenia wojskowych – po co księża w wojsku?; Szczęśliwa dziewiątka – o skuteczności odmawianych nowenn.