Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

V Niedziela Wielkanocna. 07.05.2023r.

 

  1. Przeżywamy V-tą niedzielę wielkanocną i I-szą niedzielę miesiąca. Prze każdą Mszą św. ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o g.12.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych: w niedziele na g.17.30, a w tygodniu na g.18.00.
  3. W kalendarzu liturgicznym wspominamy i przeżywać będziemy: jutro Uroczystość św. Stanisława bpa i męcz., gł. Patrona Polski i naszej Diecezji; w środę przed Mszą św. wieczorną różaniec, prowadzony przez przedstawicielki Koła Żywego Różańca.
  4. Zgodnie z wyznaczony planem, w tym tygodniu kolejne próby w kościele dla dzieci, które przygotowują się do I-szej Komunii św. z katechetką, s. Nikodemą.
  5. W przedsionku kościoła jest do nabycia kolejne wydanie Gościa Niedzielnego, a w dzisiejszym wydaniu ciekawe artykuły: Najlepszy prezent: Jezus – o istocie spotkania dziecka z żywym Bogiem; Opowieść o świetle – o tym, jak nie zepsuć dziecku Pierwszą Komunię Świętą; Dylematy Kościoła – o zatraceniu wiary.