Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

III niedziela Wielkiego Postu. 07.03.2021r.

 

  1. Przezywamy III-cią niedzielą Wielkiego Postu. Z racji I-szej niedzieli miesiąca, przed każdą Mszą św. ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 12.00, zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym z ambony wieloryba o g.16.00. Droga Krzyżowa w piątek o g.16.00, i druga zaraz po Mszy św. o g.17.00.
  2. Jutro, 8.III., Dzień Kobiet; w środę modlitwa różańcowa o g.16.30 i Nowenna do MBNP.
  3. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii zostały zaplanowane na V. Niedzielę Wielkiego Postu, tj. od 21 do 24.III., które przeprowadzi o. Paulin, franciszkanin z Kłodzka.
  4. Tydzień temu poprzez dar duchowy – modlitwę, i dar materialny – złożone ofiary do puszek, wspieraliśmy Misjonarzy pracujących w Ameryce Łacińskiej i Azji. Z naszej Parafii przekazano ofiarę w kwocie: 1.166 zł. Serdeczne Bóg zapłać w imieniu Misjonarzy za okazaną pomoc!

  5. Polecamy naszą gazetę Gościa Niedzielnego i ciekawe artykuły: Rekolekcje Wielkopostne – kolejny odcinek: Pan Jezus pociesza płaczące niewiasty; Równina łez – o pielgrzymce papieża Franciszka do Iraku; Felieton Franciszka Kucharczaka: Szachy z diabłem; Kropla drąży skałę – czym są tak popularne w Kościele: Nowenny?