Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

XXIII niedziela zwykła. 04.09.2022r.

 

  1. Przeżywamy 23. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym oraz I-szą niedzielę września. Przed każdą Mszą św. ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o g.12.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  2. W tym tygodniu wspominamy i przeżywać będziemy: w środę o g.17.30 Różaniec i Nowenna do MBNP ; w czwartek, 8.IX., Narodzenie NMP, święto; w piątek po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. Przy zachodniej stronie ściany naszego kościoła, zostało ustawione już rusztowanie do remontu kolejnej części elewacji.
  4. Zapraszamy do czytania naszej gazety katolickiej – Gościa Niedzielnego, który jest do nabycia przy wyjściu z kościoła. W obecnym wydaniu ciekawe artykuły: Zakochany w Kościele – o beatyfikacji papieża Jana Pawła I; Spotkać Boga w szkole – o głównej możliwości poznania wiary katolickiej w szkole na lekcjach religii; Bogu trzeba dać szansę – o powodach odchodzenia Polaków od Kościoła.