Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

XXI niedziela zwykła. 21.08.2022r.

 

  1. Przeżywamy 21. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym.
  2. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na prace remontowe przy naszym kościele.
  3. W tym tygodniu wspominać i przeżywać będziemy: jutro Najświętszej Maryi Panny, Królowej; w środę św. Bartłomieja Ap.- przed wieczorną Mszą św. różaniec i Nowenna do MBNP; w piątek Uroczystość NMP Częstochowskiej – po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę wspomnienie św. Moniki i w 27. dzień miesiąca o g.15.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II przy Jego relikwiach. Prosimy o przekazywanie swoich próśb do koszyczka na bocznym ołtarzu, w intencji których zostanie odprawiona Msza św.
  5. Przy wyjściu z kościoła prosimy o nabywanie i lekturę naszej katolickiej gazety – Gościa Niedzielnego, aby pogłębiać swoją wiarę oraz wiedzę o Kościele i świecie…