Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

XV niedziela zwykła. 11.07.2021r.

 

  1. Obecna niedziela jest 15. niedzielą zwykłą w roku liturgicznym.
  2. W tym tygodniu wspominamy i przeżywać będziemy: jutro wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i m; we wtorek Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w środę przed Mszą św. różaniec i Nowenna do MBNP; w czwartek św. Bonawentury, bpa i dr K; w piątek NMP z Góry Karmel i po Mszy św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  3. W przyszłą, III-cią niedzielę miesiąca, tzw. „inwestycyjną”, ofiary składane na tacę będą przeznaczone na prace remontowe przy naszym kościele.
  4. Zachęcamy do nabywania przy wyjściu z kościoła, czy w zakrystii naszej prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego, a w obecnym wydaniu polecamy artykuły: Bliscy i oddaleni; Reguła w świecie bez reguł; Za każdym jego anioł. Serdecznie polecamy naszą prasę!

  5. Na czas wakacyjnego wypoczynku, urlopów, kuracji życzymy Wszystkim Parafianom oraz przybyłym Gościom, wszelkiej pomyślności, Bożej opieki i Matki Najświętszej oraz swoich Patronów…