Rzymskokatolicka Parafia
św. App Piotra i Pawła
Duszniki Zdrój

XII niedziela zwykła. 19.06.2022 r.

 

  1. Przeżywamy dzisiaj12. niedzielą zwykłą w roku liturgicznym. Ofiary składane na tacę w obecną 3. niedzielę miesiąca, są przeznaczone na realizację prac remontowych przy naszym kościele.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe: w niedzielę na g.17.30, a w tygodniu na g.18.00.
  3. W oktawie Bożego Ciała, do czwartku włącznie, podczas nabożeństw czerwcowych, odbywają się procesje eucharystyczne wokół kościoła. Na zakończenie Oktawy będzie poświęcenie wianków przyniesionych przez wiernych.
  4. W tym tygodniu wspominamy i przeżywać będziemy: jutro św. Alojzego Gonzagi zak; we wtorek NMP Przyczyny Naszej Radości; w środę przed Mszą św. różaniec; w czwartek przeniesiona Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela i Dzień Ojca; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i nie będzie obowiązywać wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. We wtorek, po Mszy św. wieczornej, spotkanie Parafialnej Grupy CARITAS.
  6. W piątek, 24.VI., zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego. Bardzo serdecznie zapraszamy uczniów z naszego Zespołu Szkół wraz z nauczycielami, wychowawcami, rodzicami na Mszę św. Dziękczynną na g.8.00. Przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi św. od g.7.30.
  7. Na zakończenie ogłoszeń zachęcamy do nabywania i lektury Gościa Niedzielnego, a w obecnym wydaniu ciekawe artykuły: Jasny punkt odniesienia; Strefa piękna; Liczy się każdy gest; Święty czas. Serdecznie polecamy!